Uczniowie tyskich szkół podstawowych!

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do udziału w konkursie „20-lat w UE – transformacja Tychów w świecie Minecraft”. To wyjątkowa okazja, abyście mogli zaprezentować swoje kreatywne pomysły na przedstawienie przeszłości (a może i przyszłości) naszego miasta wirtualnie, poprzez wykorzystanie popularnej platformy Minecraft.

Celem konkursu jest stworzenie projektów transformacji Tychów, które będą uwzględniać nowoczesne rozwiązania związane z ekologią. Zachęcamy do zaprojektowania np. parków, ogrodów, ścieżek rowerowych, instalacji fotowoltaicznych i innych elementów, których realizacja była lub mogłaby być wsparta funduszami europejskimi. Ważne jest, aby Wasze projekty nie tylko były estetyczne i funkcjonalne, ale także pokazywały, w jaki sposób inicjatywy finansowane ze środków unijnych mogą poprawić jakość życia mieszkańców naszego miasta.

Dodatkowym elementem, który chcielibyśmy zobaczyć w Waszych projektach, jest akcent na środowisko szkolne. Zachęcamy do wybudowania wirtualnej szkoły oraz jej otoczenia, prezentując zaangażowanie szkoły w zrównoważony rozwój. Liczymy na Waszą pomysłowość i zaangażowanie w tworzenie projektów, które będą inspiracją dla nas wszystkich.

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, a ich projekty będą miały szansę być prezentowane publicznie jako inspiracja dla dalszych działań w naszym mieście.

Więcej informacji na temat konkursu oraz zasady uczestnictwa znajdziecie na stronie www.minecraft.sp14.tychy.pl.

Jedna odpowiedź do „Uczniowie tyskich szkół podstawowych!”

1. nie mogę się doczekać konkursu